O mnie

inż. Joanna Krysztoforska – grafik komputerowy

 

         Obroniłam dyplom z reklamy wizualnej na ocenę celującą pod opieką artysty Jacka Markiewicza przedstawiając oprawę graficzną hotelu. Inżynier Informatyki z dziedziny grafika komputerowa i projektowanie gier. W 2016 roku odbyłam staż zagraniczny w Barcelonie z grafiki komputerowej w międzynarodowej firmie CeleBreak, zdobywając nowe umiejętności oraz doświadczenie zawodowe.

Jestem laureatką wieku konkursów malarsko-rysunkowych, między innymi trzecie miejsce, oraz Grant Prix w Międzynarodowym konkursie „Remember the Garden” zdobyłam trzecią nagrodę w konkursie fotograficznym „fototeka; Płock na językach”, trzecią nagrodę w konkursie „człowiek najlepsza inwestycja”  oraz byłam wielokrotnie wyróżniana podczas wystaw pokonkursowych.

         W 2013 roku zorganizowałam autorską wystawę dzięki sponsorom między innymi Vistula Bank Spółdzielczy. Brałam udział w różnych wystawach zbiorowych artystów płockich. Moją twórczość można również na stałe oglądać w Warszawskiej galerii „Zadra” , oraz Płockich galeriach takich jak „galeria dziecka” czy „Oficyna” Uczestniczyłam w licznych plenerach w kraju jak i za granicą.

 

Zainteresowania:  grafika, fotografia , reklama wizualna, robotyka.